Про мене - Криворучко Тарас Григорович

Криворучко
Тарас Григорович

Народився 1 травня 1973 року в Києві.

«Дорослішати довелося рано – в трирічному віці я втратив матір. Батько так і не одружився, присвятивши себе моєму вихованню, а роль мами взяла на себе бабуся, – згадує Тарас. – Батько мав багато друзів, широке коло спілкування, був дуже діяльним, завжди допомагав людям. Тому поняття сім’ї, дружби і взаємодопомоги для мене мають особливе значення».

На порозі повноліття активна життєва позиція та небайдужість до нагальних суспільних проблем спонукали Тараса Криворучка обрати професію журналіста. У 1995 році він з відзнакою закінчив Інститут журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, а в 1996 році – факультет суспільних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Здобуваючи вищу освіту, Тарас не лише був «душею колективу», розвиваючи студентське самоврядування і науково-дослідницькі молодіжні ініціативи в рідних університетах. В ту буремну пору «гарячих 90-х» він, як репортер «Вечірнього Києва» та «Молодої Гвардії», постійно перебував у центрі найгостріших суспільно-політичних та економічних подій, прагнув детально й об’єктивно інформувати громадськість про ситуацію в країні та завжди принципово вимагав від державної й місцевої влади вирішення болючих проблем людей.

«В житті треба бути ініціативним та небайдужим, йти обраним шляхом упевнено та гідно – з вірою, добром і радістю в серці. А ще – неодмінно вірити у себе і людей, разом іти до кожної, великої й малої, поставленої мети та вирішувати усі проблеми разом, об’єднуючи знання, волю і зусилля»

«Ми маємо стати розумними і повноправними господарями нашого спільного дому, – говорить Тарас. – Адже єдиною громадою завжди зуміємо зробити для столиці більше, а головне, швидше та дієвіше, ніж поодинці. Тож долучайтесь, Однодумці! Разом зможемо все!»

Далі напрацьований професійний і життєвий досвід вивів Тараса на новий рівень самореалізації – опанування «мистецтва політики» й управління соціально-економічними процесами. 2007-го року в Інституті політичних наук НАН України він отримав ступінь Магістра державного управління, а в 2013-му закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю міжнародна економіка. Одночасно набував досвіду роботи й управління в реальній економіці: працював на керівних посадах в авторитетних міжнародних корпораціях, займався залученням іноземних інвестицій у розвиток української економіки, створював стартап-компанії на основі інновацій та впровадження передових технологій.

Впродовж 2003–2006 років компетентно і результативно опікуючись вирішенням проблемних питань рідного Дніпровського району, Тарас Криворучко здобув суспільне визнання та широку підтримку людей. Тож протягом 2006–2010 років політик був обраний депутатом Дніпровської районної у місті Києві ради, очолював постійну комісію з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів, працював на посаді радника голови райради, виконував обов’язки заступника голови Дніпровської райдержадміністрації. За професійну, новаторську та соціально відповідальну роботу нагороджений подяками Київського міського голови та голови Дніпровської районної в місті Києві ради. Після того, як районні ради в Києві було ліквідовано, Тарас Криворучко знову повернувся до громадської діяльності та роботи в реальному секторі економіки.

Революція Гідності відкрила новий етап у професійній біографії та особистому житті Тараса Криворучка – його життєвим кредо стали громадська активність, доброчинність і волонтерство.

«З початку бойових дій на Сході України я допомагав нашим бійцям як приватна особа. Досить швидко виявилося, що багато моїх друзів і знайомих теж готові долучитися до цієї благородної місії. Так ми самоорганізувалися у Благодійний фонд «Дніпровська сила», який сьогодні допомагає не лише нашим захисникам і населенню в зоні АТО, а й робить чимало добрих справ у рідному Дніпровському районі», – розповідає Тарас.

В жовтні 2015 року обраний депутатом Київської міської ради по територіальному виборчому округу №46 (мікрорайон Воскресенка). Секретар постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.